contacts-page-image-1

Contact

Neste Automotive SRL
Dealer autorizat Ford

Adresă : Șoseaua Chitilei, nr. 431, Sector 1, București

Program sărbători: sâmbătă, 15.04.2017 / luni, 17.04.2017 – liber

Program Showroom
Luni-Vineri : 08:30 – 18:30
Sâmbătă : 09:00 – 13:00
Program Service
Luni-Vineri : 08:30 – 17:00
Sâmbătă : 09:00 – 13:00

Tel: 031.425.35.45
Fax: +4 031 425 35 46
Email : office@neste.ro

Nr. reg. com. : J40/19008/2004
CUI : RO 16962508
Capital social : 1000 RON
Cont bancar : RO55 RZBR 0000 0600 0572 5895
Raiffeisen Bank, Agenția Dorobanți

Contact – Vânzări

Autoturisme
vanzari@neste.ro

Cezar Bangală
Vehicule Comerciale
Mobil: 0755.121.801
cezar.bangala@neste.ro

Cristina Rotar
Autoturisme
Mobil: 0755.121.807
cristina.rotar@neste.ro

Vlad Antohe
Vânzări Flote
Mobil: 0755.121.802
vlad.antohe@neste.ro

Gabriel Agrapine
Autoturisme
Mobil: 0751.259.065
gabriel.agrapine@neste.ro

Contact – Recepție Mecanică

Radu Hancu
Mobil: 0756.164.177
radu.hancu@neste.ro

Alexandru Marin
Mobil : 0741.035.316
alexandru.marin@neste.ro

Daniel Mihai
Mobil : 0756.164.174
daniel.mihai@neste.ro

George Paraschiv
Mobil : 0756.036.667
george.paraschiv@neste.ro

Contact – Garanţii

Nicuşor Duță
Mobil : 0755.121.804
nicusor.duta@neste.ro

Contact – ITP

Bogdan Vijan
Telefon : 031.425.35.45
itp@neste.ro

Contact – Vânzări Autovehicule Rulate

Ioan Pora
Coordonator Vânzări Autovehicule Rulate
Mobil: 0756.036.668
ioan.pora@neste.ro

Costin Panait
Autovehicule Rulate
Mobil: 0755.121.812
costin.panait@neste.ro

Contact – Recepție Tinichigerie
Vopsitorie

Aurel Stan
Mobil: 0755.121.806
aurel.stan@neste.ro

Diana Sava
Mobil: 0753.067.374
diana.sava@neste.ro

Contact – Piese de schimb

Cristian Șerban
Tel: 0756.164.173
cristian.serban@neste.ro

Iulian Tudorie
Vânzări Speciale Ford Partener
Mobil: 0740.016.207
iulian.tudorie@neste.ro

Pentru orice alte informații, colegii noștri de la Neste Automotive vă stau la dispoziție la următoarele adrese de mail. Nu ezitați să ne contactați pentru orice întrebare sau informație!

service@neste.ro – Dacă doriți să aflați informații, oferte și sesizări privind autovehiculele Ford și serviciile post-vânzare (de ex. piese de schimb, revizie, service etc.).

vanzari@neste.ro – Dacă doriți să aflați informații și oferte privind achiziționarea de autovehicule Ford

auto.rulate@neste.ro – Dacă doriți să aflați informații despre autovehicule rulate

marketing@neste.ro – Dacă doriți să aflați aspectele legate de activitatea de marketing.

resurse.umane@neste.ro – Dacă doriți să trimiteți CV-ul dvs., însoțit de scrisoarea de intenție.