Test Drive Autoturisme Programare service Contact

Contact Neste Automotive

Pentru orice informaţii suplimentare vă stăm la dispoziţie!


Neste Automotive S.R.L.

Dealer autorizat Ford

Adresă : Șoseaua Chitilei, nr. 431, Sector 1, București

 

Luni, 24.01.2022, zi liberă.

 

Program Showroom

Luni-Vineri : 08:00 – 18:00

Sâmbătă : 08:30 – 13:30

Duminică : închis

 

Program Service

Luni-Vineri : 08:00 – 17:00

Sâmbătă : 09:00 – 13:00

Duminică : închis

 

Program Tinichigerie-Vopsitorie

Luni-Vineri : 08:30 – 17:00

Sâmbătă : închis

Duminică : închis

Departament Vanzari

Autoturisme

vanzari@neste.ro

 

Luiza Viezure

Director vânzări

Mobil: 0741.051.803

luiza.viezure@neste.ro

 

Cezar Bangală

Vehicule Comerciale

Mobil: 0755.121.801

cezar.bangala@neste.ro

 

Cristina Rotar

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0755.121.807

cristina.rotar@neste.ro

 

Cosmin Crisan

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0743.354.444

cosmin.crisan@neste.ro

 

Gabriel Agrapine

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0742.121.815

gabriel.agrapine@neste.ro

 

Marius Ilie

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0755.121.847

marius.ilie@neste.ro

 

Razvan Filip

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0755.121.800

razvan.filip@neste.ro

 

Bianca Anghel

Consultant vânzări flote

Mobil: 0747.057.974

bianca.anghel@neste.ro

Mihai Bologan

Consultant vânzări autoturisme

Mobil: 0747.057.975

mihai.bologan@neste.ro

Recepție Mecanică

Radu Hancu

Mobil: 0756.164.177

radu.hancu@neste.ro

 

Daniel Mihai

Mobil : 0756.164.174

daniel.mihai@neste.ro

 

Petre Gheorghe

Mobil : 0756.036.667

petre.gheorghe@neste.ro

 

Adrian Cordoneanu

Mobil : 0755.121.804

adrian.codroneanu@neste.ro

 

Florin Grădinaru

Mobil : 0748.032.721

florin.gradinaru@neste.ro

Piese de schimb

Cristian Șerban

Consultant vânzări

Tel: 0756.164.173

cristian.serban@neste.ro

 

Iulian Tudorie

Vânzări Speciale Ford Partener

Mobil: 0740.016.207

iulian.tudorie@neste.ro

ITP

Telefon : 031.425.35.45

itp@neste.ro

Garanţii

Alexandru Marin

Mobil : 0741.035.316

alexandru.marin@neste.ro

Vânzări Autovehicule Rulate

Ioan Pora

Coordonator Vânzări Autovehicule Rulate

Mobil: 0756.036.668

ioan.pora@neste.ro

 

George Buca

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

Mobil: 0749.269.919

george.buca@neste.ro

Recepție Tinichigerie Vopsitorie

Daniel Serboi

Consultant Service

Mobil: 0755.121.805

daniel.serboi@neste.ro

 

Diana Sava

Consultant Service

Mobil: 0753.067.374

diana.sava@neste.ro

Aurel Stan

Deschidere Dosare Daună

Mobil: 0755.121.806

aurel.stan@neste.ro

Date companie

 

Fax: +4 031.425.35.46

Email : office@neste.ro

 

Nr. reg. com. : J40/19008/2004

CUI : RO 16962508

Capital social : 1000 RON

Cont bancar : RO55 RZBR 0000 0600 0572 5895

Raiffeisen Bank, Agenția Dorobanți

Completează formularul de mai jos și te vom contacta noi.
Nota 4.5 în urma a 57 de recenzii